Tadaaa! Na uren werken in Amsterdam en thuis kan ik dan met vol trots zeggen dat het af is! Mijn soort van eigen boek ligt nu te pronken op de koffietafel in de kamer. Kijk je mee?
Toen ik tijdens mijn stage een event organiseerde voor HEMA had ik natuurlijk ook aan de goodiebags gedacht! Zo had ik alle goodiebags voorzien van superleuke spulletjes. Dat ik onverwachts er zelf ook een mee naar huis mocht nemen was natuurlijk een feestje! In de goodiebag zat ook een bon voor het maken van een album. Meteen kwam er iets in me op wat ik met die bon zou kunnen doen.
Ik dacht vrijwel direct aan mijn blog. Mijn blog is namelijk een online plekje waar echt heel veel waardevolle dingen staan. Zo schrijf ik veel over mijn gedachten tijdens papa’s ziekbed en dagen voor, op en na het overlijden van papa. Ontzettend bijzonder dat ik me nog zoveel kan herinneren van die dagen en dat ik deze heb kunnen beschrijven, zelfs een jaar na datum. Zonde als dat ooit eens zou verdwijnen! Zo bedacht ik ineens hoe tof het zou zijn als ik al deze verhalen over papa eens zou bundelen in één boek. Op mijn blog heb ik daarbij ook niet veel foto’s staan van deze periode. Die vind ik te privé en ik weet zeker dat papa het niet fijn zou vinden als die op het wereld wijde web zouden belanden. In dit fotoboek konden deze foto’s van herinneringen echter wel een plekje krijgen, wat het boek nog persoonlijker maakt.
Zo begon ik langzaamaan te brainstormen wat ik wél in mijn boek wilde en wat niet. Ik stelde lijstjes op en begon aan mijn miniprojectje waar niemand iets van af wist, zelfs mam, mijn zusje en mijn vriend waren verrast toen ik liet zien waar ik stiekem zoveel tijd aan had gespendeerd!
Maar goed, genoeg gekletst, op naar het album. Er zitten namelijk lekker veel foto’s in dit artikel!
Ik heb gekozen om de kaft er uit te laten zien als een donkere sterrenhemel. Het staat heel sjiek en past goed bij de naam van mijn blog! De bladzijdes van het boek zijn lekker dik en dat maakt het boek nog mooier! Het album is gemaakt met gedrukt papier. Dit geeft meteen een vlakliggend effect wat wel zo handig als er veel tekst in staat.
Een kijkje in het boek! De eerste pagina bestaat uit een introductie waarom dit boek tot stand is gekomen. Zo vertel ik hoe ik mijn blog ben begonnen en dat dit boek alleen verhalen heeft die te maken hebben met het ziekbed van papa tot één jaar na het overlijden van papa.
Sommige bladzijdes met heel veel tekst en sommige met foto’s. Zo is het boek lekker wisselvallig en hoef je niet telkens naar lappen tekst te staren.
Ik heb het boek afgesloten met de eerste sterfdag van papa. Dit omdat ik in het eerste jaar na papa toch wel het meeste heb beleefd en gevoeld. Het is zo speciaal dat ik sommige details heb weten te verwoorden en dat ik die met name voor mijn zusje, die pas 11 jaar was toen papa overleed, voor altijd kan bewaren. Mochten we ons ooit even niet meer herinneren hoe het ook alweer was dan kunnen we altijd nog eens terugkijken.
De achterkant van het boek heb ik afsloten met mooie woorden die ik wel heel toepasselijk vond. Kortom, ik ben enorm blij dat ik zoveel tijd heb gestoken in dit boek. Het voelt als een echt boek en het is heel speciaal om nu de teksten echt in mijn hand te hebben in plaats van op een beeldscherm.
Liefs, Sophie
Zou jij je blog ook willen bundelen in een boek?
Ohw wat gaaf! En wat mooi dat je zo al jouw mooie herinneringen hebt gebundeld. Je moeder en zusje waren vast onwijs verrast!
Wauw, wauw, wauw! Wat een geweldig idee, meid! Ik vind het resultaat prachtig. :)
Jeetje, súpergaaf dat je hier in het geheim aan hebt gewerkt. Je hebt er volgens mij echt een prachtig boek van gemaakt. Daar kun je trots op zijn. :)
Dat is erg leuk gedaan! Ik heb er voor mijn eigen blog ook wel eens aan gedacht :)
Sylvia schreef onlangs …Scriptieperikelen!
Wat een ontzettend mooi boek! Een prachtig gebaar ook voor je familie, wauw!
Kim schreef onlangs …Review – Bites We Love
Wauw wat mooi! Het ziet er heel leuk uit en mooi dat je dit op deze manier hebt kunnen bundelen.
Wauw, wat prachtig! Heel fijn dat je nu zo alles bij elkaar hebt in een mooi boek, met alle persoonlijke foto’s er ook bij. Ik vind het een prachtig idee. En je hebt er ook echt iets heel moois van gemaakt zo te zien!
Ontzettend mooi dat je dat zo gedaan hebt, ontzettend lief ook. Hij ziet er ook professioneel uit moet ik zeggen.
Roos schreef onlangs …~ Anything is good if it’s made of Chocolate ~
Wat ontzettend mooi dat je dit gedaan hebt Sophie. Zo worden herinneringen tastbaar en kunnen jij en je zusje er altijd op terug grijpen. Prachtig!
Wat een mooi idee! Iets wat met jouw blog heel goed kan inderdaad!
Wauw wat ben je toch een kanjer, Sophie! Ziet er een prachtig boek uit! Echt heel mooi!
Wat een bijzonder boek!
Wat onwijs mooi en prachtig gebaar! Fijn om het zo tastbaar te maken.
Wauw! Het boek ziet er mooi uit! Mooi dat je het zo hebt gedaan! Het boek is trouwens echt mooi vormgegeven!
Eva schreef onlangs …EEF’s NOTES: Spring vibes
Heel mooi! Bijzonder om het zo te kunnen bundelen 😊
Lilian (ikwordvrolijkvan) schreef onlangs …Een wandeling door mijn tuin
Wauw Sophie! Wat vreselijk mooi zeg! Wees hier maar ontzettend trots en zuinig op! Heel mooi hoe jij dit hebt omgetoverd in een boek!
Wat ontzettend gaaf Sophie en het ziet er echt zo prachtig uit! Het gebaar vind ik trouwens ook prachtig en denk dat je geen groter geschenk dan dat kunt geven <3
Wauw wat een prachtig boek heb je er van gemaakt!
Wat onwijs mooi zeg. Echt heel bijzonder.
Wauw wat ontzettend gaaf zeg !
Manon schreef onlangs …Fashion | Outfit Inspiration #4
Heeeel mooi! Mooie tastbare herinnering zo!
Wat heb je dit mooi gedaan zeg! Heel bijzonder.
Inge schreef onlangs …Workshop lippenbalsem en deodorant maken
MOOI!!! Heel bijzonder inderdaad. wow.
xx
Wauw! Mega inspirerend, echt super gaaf! Daar mag je trots op zijn, zeker weten!
Wauw Sophie, wat een schitterend idee! Lijkt me inderdaad heel fijn om er echt een tastbaar boek van hebt waar je lekker door kan bladeren wanneer je wil. Echt superleuk gedaan! Ik ga dit zeker onthouden, wie weet doe ik ook ooit eens zoiets!
Ah, jeetje! Ik wist van dit project af maar nu ik je hele artikel even aandachtig doorlees vind ik het zó speciaal! Ik zou ook wel graag mijn blog willen bundelen in zo’n boek, maar dan krijg ik niet zo’n prachtig verhaal als jou. Toch is mijn wens ooit om een keer een boek te schrijven
Maaike schreef onlangs …Lunch – Wafels met vers fruit
Wauw Sophie, wat ontzettend mooi! Geweldig mooi idee en wat een tof resultaat! Zo heb je altijd een tastbare herinnering, ook als je zou stoppen met bloggen of je blog zou crashen of wat dan ook. Prachtig!
Ziet er superleuk uit, iets om trots op te zijn!
Falderie schreef onlangs …En De Mol is…
Wat ontzettend mooi en bijzonder, echt speciaal!
Wauw, wat onwijs mooi en bijzonder. Een heel speciaal boekje heb je gemaakt. Jeetje, ik word er een beetje stil van.
Kaylee Joosten schreef onlangs …Kleding wishlist zomer 2016